Anti Aging Therapy – suplement diety

zawiera w swoim składzie unikalną kombinację ekstraktów roślinnych w połączeniu z hydrolizowanym kolagenem rybim. Skład ten dodatkowo jest wzbogacony o kwas hialuronowy, biotynę i koenzym Q10.

Zielona herbata pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi wywołanymi promieniowaniem UV, utrzymując nienaruszone DNA komórek, dodatkowo pomaga zachować elastyczność naczyń.

Borówka czarna i winorośl właściwa wspierają błony komórkowe przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Rdest, który ma właściwości antyoksydacyjne standaryzowany jest na resweratrol.

Witamina E przyczynia się do ochrony składników komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym

Kolagen stanowi główny budulec naszego organizmu. Z wiekiem ludzki organizm traci zdolność do produkcji kolagenu dlatego niezbędne jest stosowanie takich substancji, które będą wspomagały proces prawidłowego tworzenia białek oraz komórek. Kolagen stanowi ok. 25% struktury organizmu i bierze udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek.

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 2 kapsułki. Spożywać jednorazowo w trakcie posiłku popijając wodą lub rano 1 kapsułkę i wieczorem 1 kapsułkę.

 

Ostrzeżenia:

  • Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.
  • Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
  • Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Składniki:

Hydrolizat kolagenu rybiego, hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z zielonej herbaty 50% EGCG, koenzym Q10 (ubichinon), kwas hialuronowy, ekstrakt z rdestu 98% resweratrolu, ekstrakt z pestek winogron 10% antocyjanów, ekstrakt z borówki 25% antocyjanów, ekstrakt z marchwi 10% beta karotenu, błonnik akacjowy, witamina E (bursztynian D-alfa tokoferylu), barwnik – dwutlenek tytanu, biotyna (D-biotyna).

 

Składnik:

Zawartość w 1 kapsułce
(mg)

% RWS*

Zawartość w 2 kapsułkach
(mg)

% RWS

Ekstrakt z rdestu,
w tym resweratrol
30,62
30

61,24
60

Witamina E 6 50 12 100
Ekstrakt z pestek winogron,
w tym antocyjany
25
2,5

50
5

Ekstrakt z borówki,
w tym antocyjany
25
6,25

50
12,5

Ekstrakt z zielonej herbaty,
w tym EGCG
75
37,5

150
75

Koenzym Q10 50 100
Kwas hialuronowy 40 80
Ekstrakt z marchwi,
w tym beta karoten
24
2,4 co odpowiada 400µg
ekw. retinolu (wit.A)


50
48
4,8 co odpowiada 800µg
ekw. retinolu (wit.A)


100
Biotyna 25µg 50 25µg 100
Hydrolizowany kolagen rybi 150 300

* – %RWS- referencyjna Wartość Spożycia
– – Nie ustalono % Referencyjnej Wartości Spożycia